„2022 Lankininkai mokykloje“ II-ojo etapo varžybos Alytaus „Volungės“ progimnazijoje

Alytaus „Volungės“ progimnazijos mokiniai tarpusavyje varžėsi Neformaliojo vaikų švietimo Vaikų pirmojo lygio šaudymo iš lanko programos (120501421) „Lankininkai mokykloje“ II-ojo etapo varžybose. Projektą finansuoja Alytaus miesto savivaldybė. Varžybos gegužės 23 d. vyko dvejose amžiaus grupėse, kuriose dalyvavo 24 dalyviai.

Pradinių klasių grupėje šauniai pasirodė Alytaus „Volungės“ progimnazijos 1b klasės mokinė Emilija Žiurinskaitė, surinkusi 226 taškus, ji tapo varžybų nugalėtoja. Antrą vietą užėmė 4b klasės mokinė Livija Ragelytė (217 taškų) ir tik vienu tašku atsilikęs 3b klasės mokinys Gustas Aidukauskas (216 taškų) liko trečias.

Vyresniųjų grupėje, ketvirtą kartą iš eilės, nugalėtoja tapo Alytaus „Volungės“ progimnazijos 5b klasės mokinė Kamilė Petrauskaitė. Jos sąskaitoje 238 taškai. Antra vieta atiteko 6c klasės mokiniui Matui Šoliūnui surinkusiam 229 taškus, trečia – 5a klasės mokinei Silvijai Šimukauskaitei (209 taškai).

Rimas Berulis, būrelio vadovas, laisvasis mokytojas