Nepakartojama ir saldi pamoka 3b klasėje

Visą rugsėjo mėnesį 3b klasės mokiniai rinko informaciją apie bites, domėjosi jų gyvenimu, lygino su kitais vabzdžiais. Įdomiausius faktus užsirašė. Vieni kitų klausinėjo, pasakojo, piešė, rengė reportažus. Norėdami išspręsti kilusius ginčus, nusprendėme pasikviesti Emilio Siliūno tėtį GIRMANTĄ SILIŪNĄ. Jis turi kelis avilius, augina bites ir labai daug apie jas žino. Tėvelis į progimnaziją atvyko su didžiule dėže. Tada ir prasidėjo visos įdomybės. Mokiniai žiūrėjo skaidres, atidžiai klausėsi ir klausinėjo. Vaikai susipažino su bičių šeimos sudėtimi, su bitininko įrankiais. Trečiokai viskuo domėjosi, patys išbandė bitininko įrankius, uostė, skanavo žiedadulkes, bičių duonelę, laižė medų, ragavo jį su varškės sūriu.

Ačiū tėveliui Girmantui už nepakartojamus įspūdžius ir tokią saldžią pamoką!