SKAITYMAI „GAMTA ŠIAURĖJE“

Progimnazijos bibliotekoje vyko tradiciniai Šiaurės šalių literatūros skaitymai. Juose dalyvavo antrų klasių mokiniai. Bibliotekininkės vaikams pristatė šių metų temą „Gamta  Šiaurėje“, parodė vaizdinę medžiagą apie Šiaurės šalių gamtą, supažindino su dailininko N. Astrupo piešiniais. Jo paveikslas „Rusmenės“ simbolizuoja šiemetinę skaitymų temą.

Pasiklausę bibliotekininkių pasakojimo apie lokius ir tapę lokių elgesio ,,žinovais“, mokiniai įsitraukė į M. G. Serup ir M. Kivela knygos „Jei sutiktum lokį“ skaitymą. Žaismingumo ir realių praktinių patarimų nestokojanti knygelė nagrinėja klausimą, ką reikėtų daryti ir ko nedaryti sutikus lokį.

Bibliotekos darbuotojos pristatė progimnazijos bibliotekoje esančias knygas apie lokius ir pakvietė jas perskaityti. Susitikimo pabaigoje daug teigiamų emocijų mokiniams suteikė kolektyvinis lokio piešimas interaktyviame ekrane.