Ir vėl Kalėdos

Gruodžio 2 d. priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai pradėjo vykdyti projektą „Ir vėl Kalėdos“.

Pirmas darbas, kurį turėjo atlikti priešmokyklinukai – tai žaisliukai, kuriais puošime savo grupės eglutę. Į pagalbą atėjo priešmokyklinuko Ąžuolo mama. Jos profesija – floristė. Prieš pradedant kurti eglutės puošmenas, mamytė Evelina papasakojo apie savo profesiją, supažindino su floristo darbo įrankiais, paaiškino, kaip puošime savo grupės eglutę. Vaikai gavo po beržo šakelės ritinėlį, kurį reikėjo papuošti. Vėliau įvėrėme siūlą, kurio pagalba pritvirtinome prie eglutės. Savo eglutę dar papuošėme džiovinto apelsino žaisliukais, mažomis sniego gniūžtėmis. Kurti vaikams labai patiko. Mūsų visų sukurta eglutė puikuojasi ant grupės durų.

Gruodžio 8 d. turėsime nuotolinį užsiėmimą ,,Žaliasis raštingumas“, kurio metu gaminsime kvepiančią, kalėdinę, gamtai draugišką dovanėlę.