Lankininkų varžybos

Gruodžio 2 d. Alytaus „Volungės“ progimnazijos mokiniai dalyvavo šaudymo iš lanko „Lankininkai mokyklose“ varžybose. Jose varžėsi 5 miesto mokyklų mokiniai. 1-4 klasių berniukų grupėje puikiai sekėsi 3a klasės mokiniams, kurie užėmė visas prizines vietas. Eivinas Turauskas pasiekęs varžybų rekordą 256 taškai iškovojo pirmą vietą. Savo asmeninius rezultatus pagerinę Gustas Bražinskas (229) ir Ąžuolas Adomaitis (224) antra ir trečia vietos. Ketvirtas liko Gustas Aidukauskas 4b klasė. Gerai pasirodė ir jauniausios varžybų dalyvės Elzė Vitkevičiūtė 2a kl. ir Emilija Žiurinskaitė 2b kl. 5-8 klasių grupėje Paulius Žilinskas ketvirtas, jį nuo prizinės vietos skyrė 4 taškai. Mergaičių grupėje 6a klasės mokinės Silvija Šimukauskaitė ir Mingailė Pigagaitė taip pat liko už stipriausiųjų trejetuko.

Būrelio vadovas laisvasis mokytojas Rimas Berulis.