Naujienos

Popietė muziejuje

Sausio 26 dieną pailgintų dienos grupių mokiniai su savo grupės auklėtojomis Jūrate Kavaliauskiene ir Rasa Kančiene, progimnazijos muziejuje dalyvavo popietėje „Mokomės kalbėti dzūkiškai“. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Šalaševičienė vaikus supažindino su muziejaus istorija, parodė įdomiausius eksponatus. Vaikai susipažino su dzūkų tarme, išgirdo dzūkiškų pasakojimų.
Skaityti daugiau >>

Pažaiskime kartu

2023 m. sausio 19 d. progimnazijos skaitykloje vyko stalo žaidimų popietė, kurioje dalyvavo mokytojos Onutės Žvaliauskienės pailgintos dienos grupės ugdytiniai. Bibliotekininkė Irena Šimkienė pristatė atnaujintą žaisloteką ir mokinių mėgstamas žaislines knygeles, papasakojo ką bendro turi mokymasis ir žaidimai. Mokytojos suburti į komandas, vaikai rinkosi ir žaidė patikusius žaidimus, vartė knygeles. Popietė buvo kupina tarpusavio bendravimo...
Skaityti daugiau >>

III-ia vieta tarpzoninėse mergaičių kvadrato varžybose!

Alytaus „Volungės“ progimnazijos mergaičių komanda Vilniuje vykusiose tarpzoninėse kvadrato varžybose iškovojo garbingą III-ią vietą! Sveikiname ir didžiuojamės!
Skaityti daugiau >>

Knygelių pasaulyje

Sausio 13 dieną progimnazijos bibliotekoje vyko informacinė – pažintinė valandėlė priešmokyklinio ugdymo ugdytiniams. Bibliotekininkės vaikams papasakojo apie biblioteką ir skaityklą, pristatė turimas progimnazijos bibliotekoje naujausias ir įdomiausias knygeles, pademonstravo kaip galima skaityti interaktyvias knygeles. Mažieji ugdytiniai smalsiai vartė knygeles, dalijosi įspūdžiais su grupės draugais. Teigiamų emocijų patyrė žiūrėdami filmuką apie knygelių pokštus naktį. Informacinė –...
Skaityti daugiau >>

Atmintis gyva, nes liudija…

Laisvės gynėjų dienai paminėti skirta akcija „Atmintis gyva, nes liudija…“
Skaityti daugiau >>

Tau, vaikuti, dovanoju…

Didžiuojamės ir sveikiname 2a klasės mokinę Emiliją Vaišnoraitę (mokytoja Vilija Česnauskienė) virtualaus tarptautinio pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurso „Tau, vaikuti, dovanoju…“, skirto vaikų poeto Anzelmo Matučio 100-osioms gimimo metinėms paminėti, laureatę ir 4a klasės mokinį Gabrielių Gudaitį (mokytoja Raimonda Jurgaitytė) šio konkurso diplomantą už artistiškumą. Šaunuoliai!!!
Skaityti daugiau >>

Sutikime Šv. Kalėdas linksmai

Gruodžio 22 d. visų pailgintų dienos grupių mokiniai dalyvavo Kalėdinėje popietėje “Sutikime Šv. Kalėdas linksmai”.  Ypač  džiaugėsi grupių auklėtojos parodyta mokinių  iniciatyva ruošiantis šiai popietei. Vaikai patys savarankiškai ruošė šokius, aprangą ir dainas šiai linksmai popietei. Įsitikinom jog  patiems vaikams, be suaugusiųjų įsikišimo, ruoštis šventėms galbūt dar smagiau. Su artėjančiomis ŠVENTOMIS KALĖDOMIS !!!!!
Skaityti daugiau >>

Atvažiuoj Kalėdos

Alytaus „Volungės“  progimnazijos mokiniai, lankantys pailgintą dienos grupę 2022 m. gruodžio  16 d. dalyvavo  pamokoje – koncerte  „Atvažiuoj Kalėdos“.   Visi  džiaugėsi šokių kolektyvų iš Lietuvos, Ukrainos ir Estijos pasirodymais. Dalyvavo Rivno miesto vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „DRUŽBA“ (Ukraina), Piarnu miesto liaudies šokių kolektyvas (Estija), dainų ir šokių kolektyvas „Dainava“ (Lietuva ).
Skaityti daugiau >>