Mokytojai

Pradinių klasių mokytojai

Česnauskienė VilijaMokytoja metodininkė, 2a klasė
Dzilbuvienė JūratėVyresnioji mokytoja, 3b klasė
Jančiauskienė VirginijaVyresnioji mokytoja, 1b klasė
Jurgaitytė RaimondaMokytoja metodininkė, 4a klasė
Kavaliauskienė JūratėVyresnioji anglų kalbos mokytoja, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja
Klimavičienė AldonaVyresnioji mokytoja, 1a klasė
Gansauskienė AgnėPailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
Malinauskienė RitaVyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Pavasarienė RūtaMokytoja metodininkė, 3a klasė
Šeštakauskienė IlonaVyresnioji mokytoja, 2b klasė
Zareckaitė VirginijaVyresnioji mokytoja, 4b klasė
Žvaliauskienė OnaVyresnioji mokytoja, pailgintos mokymosi dienos dienos grupės auklėtoja
Kančienė RasaPailgintos darbo dienos grupės auklėtoja

Dalykų mokytojai

Pageidaujant susisiekti su mokytojais, skambinti tel. (8 315) 71 817 arba rašyti el. paštu mokykla@volunge.alytus.lm.lt 

Arbutavičius EimutisVyresnysis fizikos, žmogaus saugos mokytojas, 6b klasės auklėtojas
Bambalienė Danutė  Matematikos mokytoja metodininkė, 5a klasės auklėtoja
Bučinskienė AušraVyresnioji anglų kalbos mokytoja, 5d klasės auklėtoja
Cegelienė Liuda  Rusų kalbos mokytoja metodininkė
Cegialienė Silvija  Vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, 7c klasės auklėtoja
Černiauskaitė Sigita  Vyresnioji anglų kalbos mokytoja, 7a klasės auklėtoja
Dabrišienė Rasa  Tikybos mokytoja metodininkė
Dimšienė JurgitaVyresnioji anglų kalbos mokytoja, 8b klasės auklėtoja
Lynykienė EglėVyresnioji etikos mokytoja
Gailius Daivydas  Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas 
Gražulienė Angelė Vyresnioji biologijos mokytoja 
Gražulienė Stasė Matematikos mokytoja metodininkė, 5c klasės auklėtoja
Gudaitienė Vaida Vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, 8c klasės auklėtoja 
Gumauskas Vaidas Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas, 6a klasės auklėtojas
Jablonskaitė Regina Biologijos mokytoja metodininkė 
Jackevičius OsfaldasVyresnysis technologijų mokytojas
Kančienė RasaMokytojo padėjėja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
Krukienė Nijolė Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė 
Kuklienė Dalia Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė, 5b klasės auklėtoja 
Matažinskienė Laima Vyresnioji anglų kalbos ir prancūzų kalbos mokytoja, 7b klasės auklėtoja
Miglinienė IrenaChemijos mokytoja metodininkė
Mockevičienė RūtaTechnologijų mokytoja metodininkė, 6d klasės auklėtoja
Naruševičienė Loreta Vyresnioji anglų kalbos mokytoja, 6c klasės auklėtoja
Navalinskas DariusIstorijos mokytojas metodininkas
Pangonienė Gražina Geografijos mokytoja metodininkė 
Pledienė Svajonė Dailės mokytoja metodininkė, 8d klasės auklėtoja 
Sadzevičienė Alė Vyresnioji informacinių technologijų mokytoja 
Semeška Gintautas Istorijos mokytojas metodininkas
Staučaitė LaimaVyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja, 7d klasės auklėtoja
Stebulienė AldonaVyresnioji matematikos mokytoja, 8a klasės auklėtoja
Strazdaitė Genovaitė Vyresnioji rusų kalbos mokytoja 
Šalaševičienė Danutė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė 
Šmigelskienė Aldona Muzikos mokytoja metodininkė 
Urbonienė DalėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, mokytojo padėjėja
Viligurskas JonasVyresnysis technologijų mokytojas
Jasinskaitė-Gurskienė Germina Vyresnioji lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Graužlienė Rūta Šokių mokytoja ekspertė