STAŽUOTOJOS IŠ JAV APSILANKYMAS PROGIMNAZIJOJE

Sausio 16 dieną progimnazijoje lankėsi Megan Rohn kartu su savo kuruojančia vadove, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininke Jovita Žilinskiene. Megan į Lietuvą atvyko laimėjusi JAV Fullbright‘o programos ETA (English Teaching Assistant) stipendiją. Viešnia vedė pamokas 6b ir 8a klasėse.

Ji supažindino mokinius su Amerikos švietimo sistema ir kultūriniais ypatumais. Mokiniai susidomėję klausėsi Megan paruošto pristatymo, o vėliau aktyviai klausinėjo apie tai, kaip JAV mokiniai mokosi užsienio kalbų, kokios yra mokyklų tradicijos, kaip mini įvairias šventes ir daug kitų dalykų, kurie jiems pasirodė įdomūs.

Tai buvo puiki galimybė mokiniams praktiškai pritaikyti ir pagilinti savo anglų kalbos žinias bei praplėsti kultūrinį akiratį. Megan pažadėjo dar kartą savo apsilankymu mus pradžiuginti pavasarį.