Knyga1

Knyga1

Skaityti – tai sėdėti ant pasaulio stogo

Abonementas

Darbo laikas:

I – II 7.45 – 16.15

III – IV 7.45 – 16.30

V 7.45 – 15.45

Pietų pertrauka 12.00 – 12.30

Paskutinę mėnesio darbo dieną skaitytojai neaptarnaujami

Bibliotekos vedėja Roma Apanavičienė

el. paštas vskaityk@volunge.alytus.lm.lt

Skaitykla

Darbo laikas:

I – II 7.45 – 16.30

III – IV 7.45 – 16.15

V 7.45 – 15.45

Pietų pertrauka 12.30 – 13.00

Paskutinę mėnesio darbo dieną lankytojai neaptarnaujami.

Skaityklos darbuotoja Irena Šimkienė

el. paštas vskaityk@volunge.alytus.lm.lt

abonementas skaitykla2018
Naudojimosi biblioteka taisyklės Naudojimosi skaitykla taisyklės

Atnaujinta progimnazijos bibliotekos prieiga

Kelias į progimnazijos biblioteką tapo įdomesnis, nes siena prie įėjimo papuošta piešiniu ir gėlėmis. Šią idėją progimnazijos bibliotekos vedėjai Romai Apanavičienei padėjo įgyvendinti dailės mokytoja Svajonė Pledienė.

biblioteka 2018

Skaityklėlė mažiesiems

Bibliotekoje įrengta skaityklėlė 1–4 klasių mokiniams. Čia pradinukai, sėdėdami ant įvairiaspalvių pagalvėlių, gali per pertraukas ar po pamokų skaityti knygeles, pabendrauti tarpusavyje, susipažinti su naujomis knygomis.

abonement skait2 abonement skait3

knygos

Saugokime vadovėlius

Daugybę žinių ir informacijos randame naudodami šiuolaikines techologijas. Tačiau vadovėlis mokykloje vis dar išlieka svarbia mokymo(si) priemone.

Kaip ir kiekvienais mokslo metais, progimnazijos mokiniai aprūpinami vadovėliais nemokamai.

Malonu paimti į rankas naują, ką tik iš leidyklos gautą, vadovėlį. Tačiau, kaip žinome, šis turtas yra naudojamas ne vienerius metus ir tik nuo mokinių noro ir gebėjimo saugoti vadovėlius priklauso, kokius juos gaus vaikai kitais mokslo metais.

Kviečiame mokinius gautus vadovėlius aplenkti, juos saugoti ir sugrąžinti tvarkingus.

Bibliotekos nuostatai

Aprūpinimo bendrojo ugdymo dalykų vadovėliais ir mokymo priemonėmis tvarkos aprašas

LR Bibliotekų įstatymo pakeitimo įstatymas