Skelbimai

Priėmimo į Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Priėmimo į Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas kalendorinis grafikas

Priėmimo į Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas proceso schemos

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti norint mokytis Alytaus „Volungės“ progimnazijoje:

1. Prašymas.(Prašymo forma mokytis piešmokyklinio ugdymo grupėje Prašymo forma mokytis 1-4 klasėje Prašymo forma mokytis 5-8 klasėje Prašymo forma pailginta mokymosi dienos grupė
  2. Gimimo liudijimas (kopija).
  3. Vaiko sveikatos pažyma (pristatyti iki rugsėjo 1 dienos).

Adresas: Volungės g. 2

Dėl papildomos informacijos galima skambinti direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vidai Džervienei,

tel. (8 315) 70 370 arba į raštinę tel. (8 315) 71 817.

DĖMESIO!

Progimnazijoje šeštadieniais ir sekmadieniais yra sudarytos sąlygos norintiems sportuoti, organizuoti renginius (tėvams, mokiniams, bendruomenės nariams). Dėl naudojimosi patalpomis reikia kreiptis į mokyklos budėtoją Ia foje ir užpildyti prašymą „Dėl leidimo naudotis mokyklos patalpomis“ iki kiekvienos savaitės ketvirtadienio 12.00 val. (vėliau prašymai nebus priimami). Asmuo, užpildęs prašymą, atsako už tvarką, švarą, drausmę naudojamose patalpose.

Sigitas Gricius, Direktoriaus pavaduotojas ugdymo aprūpinimui,

tel. (8 315) 71 643