RUSIŠKOS ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

„Алфавит уже мы знаем“…

Tokiais žodžiais šeštokai Vaiva ir Juras pradėjo jau tradicine tapusią rusiškos abėcėlės šventę. Kiekvienais metais pavasarį šeštokai pakviečia penktokus, kad parodytų, kaip jiems sekasi mokytis rusų kalbos. Aišku, kad bet kurios kalbos pradžių pradžia – tai abėcėlė. 6a klasės mokiniai pristatė rusišką abėcėlę, pasigaminę spalvotas raides ir sudainavę linksmą dainelę apie jas. Mokytoja V. Jovaišienė su savo mokiniais pademonstravo, kaip šeštokai geba atsakyti į klausimus, pamokė ir penktokus, kaip rusiškai pasisveikinti ir atsisveikinti. Vasariška dainele „Čiunga – Čianga“ visus pradžiugino Žaneta ir Gabrielė iš 6c. Na, o pabaigoje 6b klasės mergaitės pašoko nuotaikingą šokį „Ruskij samovar“, kuris visus pralinksmino ir sulaukė didelio salės palaikymo.

Tikimės, kad kitais metais dabartiniai penktokai taip pat linksmai ir išradingai mokysis rusų kalbos.

{gallery}sigplus/rusu_abecele{/gallery}