Aš – šaunusis pirmokas!

Balandžio 25 dieną Alytaus „Volungės“ progimnazijos aktų salėje vyko 1a, 1b klasių mokinių integruota  pamoka ,,Aš – šaunusis pirmokas!”. Muzikos garsų lydimi pirmokėliai keliavo po Gimtosios kalbos, Skaičių, Gamtos, Dainų ir Šokių šalis. Jose atliko įvairias užduotis grupelėse, dainavo daineles ir šoko. Visiems vaikams sėkmingai pavyko ,,nepasiklysti” mokslo ir žinių labirintuose. Pirmokų mokytojos Raimonda Jurgaitytė ir Virginija Zareckaitė džiaugėsi savo šauniais mokiniais ir kiekvienam įteikė po padėkos raštą. Pirmokai dėkojo muzikos mokytojai Aldonai Šmigelskienei ir šokių mokytojai Vilijai Sližauskienei už skambias dainas ir linksmus šokius.

Su puikia nuotaika visi grįžo į klases ir dalinosi netradicinės pamokos įspūdžiais.