PAŽINTIS SU MIESTO BIBLIOTEKOMIS

Biblioteka – tai vieta, kur kiekvienas gali rasti sau idėjų kūrybai ir bendravimui. Šį mėnesį pailgintos darbo dienos grupės mokiniai su auklėtoja O. Žvaliauskiene aplankė mūsų miesto bibliotekas.

Alytaus J. Kunčino Viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus vedėja V. Stankevičienė pakvietė mokinius į vaikų kambarį, parodė spalvingą ir nepaprastą knygų pasaulį. Mokiniai apžiūrėjo parodėlę „Pagalvėlė Mamytei“. Apsilankę Vidzgirio filiale, kur visą mėnesį eksponuojami mūsų pailgintos darbo dienos grupės mokinių darbeliai „Popieriaus interperetacijos“, vaikai džiaugėsi suradę savo darbelius. Vyr. bibliotekininkė R. Armanavičienė pasiūlė pavartyti žaislinių knygelių, pasiklausyti muzikos. Mokiniams pristatė bibliotekoje veikiančią keramikos darbų parodą „Žydėjimas“.

Pilni gerų įspūdžių, kūrybinių idėjų ir, nutarę daugiau skaityti, grįžome į mokyklą.

{gallery}sigplus/p_grupe_bibl{/gallery}