Draugiškoji SEU drambliada

Kovo 25-29 dienomis „Volungės“ progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1a, 1b,  3a, 4a klasių mokiniai dalyvavo draugiškoje SEU DRAMBLIADOJE. Ši olimpiada Lietuvoje organizuojama jau šeštą kartą, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą. Mokiniai atliko savimonės, savitvardos, socialinio sąmoningumo, tarpusavio santykių bei atsakingų sprendimų kompetencijoms ugdyti skirtas užduotis.

Veiklų metu vaikai mokėsi nuoširdžiai kalbėtis vienas su kitu, atpažinti įvairius jausmus, priimti bendrus konstruktyvius sprendimus, analizuoti gyvenimo įvykius, efektyviai valdyti savo emocijas, labiau pažinti save ir klasės draugus. Olimpiados organizavimu ir užduočių atlikimu buvo siekiama skatinti ne konkurenciją, bet dalijimąsi, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, mokymąsi vieniems iš kitų, draugiškų santykių puoselėjimą bei saugios aplinkos kūrimą. Mokytojai džiaugiasi, kad šios savaitės metu jie geriau pažino savo mokinius, sužinojo kokie jausmai bei emocijos pastaruoju metu dažniausiai lydi vaikus, taip pat jie pastebėjo, kad itin sustiprėjo vaikų savivertė ir pasitikėjimas savo jėgomis.