Dorinio ugdymo (tikybos) komandinė olimpiada

Šių metų balandžio 24 dieną Alytaus „Volungės“ progimnazijoje vyko Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų ketvirtų klasių tikybos komandinė olimpiada organizuojama dorinio ugdymo (tikybos) mokytojos metodininkės Rasos Dabrišienės. Renginio metu savo žinias tikrino komandos iš devynių Alytaus miesto mokyklų. Konkursas buvo sudarytas iš keleto skirtingų etapų, dalyviai ne tik atliko užduotis raštu, bet ir tikrino savo gebėjimus atpažinti skirtingų biblijinių istorijų iliustracijas, iššifruoti paslėptus žodžius, bei nuspėti, kokius klausimus slepia skirtingų temų kortelės. Konkurso metu gelbėjo bei dalyviams gražių žodžių negailėjo garbūs svečiai iš Švč. M. Marijos Krikščionių pagalbos bei Šv. Brunono Kverfurtiečio parapijų. Sveikiname visus dalyvius ir didžiuojamės šeimininkų komanda, užėmusia garbingą II-ąją vietą (Danielė Gudaitytė, Arminas Astrauskas, Dominykas Pigaga, Gabrielius Sartanavičius).