PRISIDĖJOME PRIE AKCIJOS „DAROM“

Balandžio 21 d. 7–8 klasių mokiniai, vadovaujami geografijos mokytojos G. Pangonienės, dalyvavo aplinkosauginėje–pilietinėje akcijoje „Darom“. Tvarkėme Likiškių parką.

Didžiausias atrastas „lobis“ – medinių langų rėmai. Stebėjomės ir diskutavome, kaip jie galėjo čia patekti? Toli nuo važiuojamosios dalies, pušynėlio viduryje! Surinkome daug langų stiklų ir butelių duženų. Stebino tai, kad kuo arčiau prie gyvenamųjų namų, tuo daugiau šiukšlių radome. Žmonės pasistato gražius namus, susitvarko savo kiemus, bet vos už kelių žingsnių nuo teritorijos, gražiame pušynėlyje – stiklo duženos, buteliai, plastikas. Rinkdami šiukšles svarstėme – nejaugi žmonės nežino, kad stiklo atliekos gamtoje natūraliai suyra tik po 500-900 metų, o plastikinis maišelis gali išsilaikyti daugiau nei 200 metų!

Sunešę surinktas šiukšles į vieną vietą pamatėme, kad mūsų šeštadieninė veikla tikrai buvo prasminga, O mūsų žaliojo miesto Likiškių parkas tapo švaresnis ir gražesnis.

{gallery}sigplus/darom_2018{/gallery}