PRADINUKAI – NACIONALINIO MOKINIŲ PIEŠINIŲ IR NUOTRAUKŲ KONKURSO DALYVIAI

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“, kurio tikslas – skatinti vaikus daugiau sužinoti apie Lietuvos paukščius, suteikti vaikams progą, pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną, atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą.

Į konkursą buvo atrinkti 1a klasės Virmanto Keršulio (mokytoja Vilija Česnauskienė), 2a klasės Martyno Kelminsko, Urtės Bielevičiūtės, Deimantės Geležauskaitės (mokytoja Jūratė Dzilbuvienė) ir 3a klasės Linos Sacli, Mijos Rakauskaitės, Tėjos Akopianaitės (mokytoja Raimonda Jurgaitytė) mokinių darbai.

Dėkojame visiems mokyklos jauniesiems dailininkams už aktyvų dalyvavimą šiame konkurse!

{gallery}sigplus/pradinuku_piesiniai18{/gallery}