Kūrybinių darbų paroda – konkursas  „Žodžiais ir spalvomis puošta kojinė“

Mokinių atostogų metu gavome padėkas už dalyvavimą Respublikinėje kūrybinių darbų parodoje–konkurse „Žodžiais ir spalvomis puošta kojinė“. Konkursas skirtas Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti. Jame dalyvavo 2a klasės mokinė  Aleksandra Krinickytė,  3a klasės mokinė Evelina Seiliūtė, 4a klasės mokinys Erikas Simonaitis. Mokiniai puošė kojinių trafaretus įvairiomis dailės priemonėmis bei technika, tobulino savo rašymo įgūdžius užrašydami žodžius su pasirinktomis raidėmis, lavino smulkiąją motoriką, plėtė ir tikslino žodyną. Parodai–konkursui padėjo pasiruošti vyresnioji logopedė Ineta Dockienė. Džiaugiamės, jog mokiniai geba atskleisti kūrybinius, meninius gebėjimus. Esame laimingi, kad jų darbai puošia kitų Lietuvos švietimo įstaigų erdves.